KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338163
nr 1633 8163
Ivar Bengtsen
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, "Stilleben". Signerad, daterad 2008. Olja på duk, 53x72 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Ivar Bengtsen, svensk målare född 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:15:39
29/7 12:11:12